Szukasz pomiaru… znajdziemy rozwiązanie!

Oferowane przez nas urządzenia dopasowane są pod wymagania klienta. Nasi inżynierowie i handlowcy służą wsparciem w kwestiach technicznych dotyczących zastosowania, właściwości produktów oraz doboru metody pomiaru. Powierz nam swój projekt-my znajdziemy rozwiązanie.

PARTNER

Chcemy być partnerem i nawiązywać bliską współpracę z naszymi klientami. Nasze zaangażowanie w zrozumieniu wymagań i odpowiedzialny dobór urządzeń pomiarowych przekłada się na przychylność ze strony odbiorców.

ROZWIĄZANIE

Naszym celem jest przedstawienie skutecznego i dopasowanego rozwiązania do każdej aplikacji. Wypracowujemy rozwiązania specjalnie dostosowane do potrzeb klientów które spełniają wymagania w zakresie funkcjonalności, jakości i niezawodności na wiele lat.

JAKOŚĆ

Cenimy sobie profesjonalizm w obsłudze klienta, a także stawiamy na jakość oferowanych produktów. Nasza ambicja i wymagania rynku sprawiają, że wciąż je rozwijamy, udoskonalamy i dbamy o najmniejsze detale.

APLIKACJA

Bazując na naszej wiedzy i doświadczeniu szczegółowo przeanalizujemy Twoją aplikację. Zweryfikujemy parametry techniczne instalacji i skonsultujemy możliwości montażowe urządzeń na obiekcie.

PRODUKT

Ściśle współpracujemy z naszymi klientami, doradzając im w zakresie doboru odpowiednich urządzeń, a także pomagając im wybrać odpowiednie opcje materiałowe, ciśnieniowe i temperaturowe.

WSPARCIE

Zapewniamy instrukcje obsługi i montażu urządzeń w wersji papierowej i elektronicznej. Oferujemy swoje wsparcie przy wyborze najlepszych rozwiązań. Zapewniamy kompleksową pomoc techniczną w okresie gwarancji i utrzymujemy serwis pogwarancyjny naszych urządzeń.

Nasza oferta:

Szeroki wybór urządzeń do zastosowań w automatyce przemysłowej:

  • manometry przemysłowe i różnicowe
  • poziomowskazy magnetyczne, płynowskazy szklane: refleksyjne i transparentne
  • przetworniki poziomu: radarowe, nurnikowe
  • sygnalizatory poziomu: pływakowe, wibracyjne, sygnalizatory ciśnienia, sygnalizatory temperatury
  • czujniki i przetworniki temperatury, termometry bimetalowe, termometry gazowe
  • napędy elektryczne, pneumatyczne i hydrauliczne do zaworów

Posiadamy rozwiązania pomiarowe dedykowane do wielu aplikacji w różnych obszarach przemysłu takich jak: energetyczny, chemiczny, petrochemiczny, oil&gas, hutniczy, stoczniowy, farmaceutyczny, papierniczy czy HVAC.

Szczegóły na temat poziomowskazów znajdziesz na poziomowskazy.pl

WYPEŁNIJ FORMULARZ

KONTAKT Z KERTO

    Zapoznałem się i zgadzam się z polityką prywatności strony.

    Wyrażam zgodę na dodanie do newslettera firmy Kerto Automation.